Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Чоловічі піджаки

Відображення:

ЧОЛОВІЧИЙ ПІДЖАК.


Безумовно, гарний чоловічий піджак — це одне з головних досягнень людства, стосовно чоловічого одягу. Сторіччями він трансформувався, в залежності від способу життя чи необхідності бути ще сильнішим або ще впевненішим. Час минав. Все змінювалося. І згодом, коли існування людини покращилося, а цивілізаційні метаморфози у деякому сенсі стабілізувалися - зафіксовані постулати стали незмінним. Якщо так можна виразитися, піджак — це аксіома і крапка. За часи, коли престижно було мати «свого» майстра з пошиття піджаків — покрасуватися відмінним виробом вважалося чим-то недосяжним. Всі ганялися за кравцем, по секрету передавали номер телефону та записувалися в довжелезну чергу. Потім, якщо пощастило дістати гарний відріз по знайомству та дочекатися своєї черги — ви починали, як справжній аристократ ходити на примірки. Майстер-кравець, тримаючи маленькі булавочки «підганяв» вашого
майбутнього піджака по фігурі, помічаючи щось дуже головне маленькою крейдочкою по тканині. І ось наставав день «Х». Дзвонив галасливий телефон й голос у слухавці повідомляв: «ваш піджак пошитий, піджак — готовий». Ви вже подумки розпланували всі виходи у цьому піджаку, всі зустрічі та важливі ділові перемовини. А саме головне, у новому піджаку ви підете на побачення. А вона має відмінний смак, та гідно оцінить ідеальний піджак. Звісно ж, такі дещо перебільшені історії були не у всіх любителів якісних піджаків. Хтось мав тата моряка або родичів у іншій країні, наприклад. Але й сьогодні, у час швидкості та штучного інтелекту мати «свого» кравця чи замовляти новий піджак у всесвітньовідомого кутюр`є — це, як і раніше вищий клас. До речі, якісний чоловічий піджак — це чарівна річ. Якщо він пошитий професіоналом свого діла чи компанією, яка має неперевершені лекала та досконально вивчила усі тонкощі мистецтва пошиття бездоганного чоловічого піджака -він скриє те, на чому акцентувати увагу не треба і підкреслить усі ваші переваги. Отже висновок такий — піджак, це невід`ємна частина гардеробу усіх чоловіків. Незалежно від віку та діяльності. І піджак має бути суперовим.

Сьогодні мати якісний чоловічий піджак стало набагато простіше. Треба просто піти у магазини компанії Del Garda у Києві чи Одесі, поміряти усі наші піджаки, які представлені брендами ПРЕМІУМ сегменту BUGATTI, CARRERA та MARINA MILITARЕ, вибрати свій та купити. Все дуже просто. Ніяких записів до кравця, очікування дзвіночків та хвилювань, чи встигне майстер до вашої дуже важливої зустрічі. Ми живемо у час, коли сучасні сильні та активні чоловіки прагнуть постійно ставити все нові та нові цілі, вирішувати водночас купу питань та задач, при цьому залишаючись врівноваженими та впевненими. Як ви гадаєте: що сприяє тому, щоб цей неймовірний життєвий розклад було втілено у повній мірі та з потужним результатом у підсумку? Ви будете здивовані, але саме якісний чоловічий піджак сприяє багатьом позитивним моментам.

Наприклад. Ви купували у магазинах нашої компанії Del Garda, у столиці чи в Одесі якісний піджак. По-перше — ви одразу покращили собі настрій, по-друге — купили якісну річ ПРЕМІУМ класу, що суттєву підтримує ваш статус, по-третє — нарешті знайшли магазин, який задовольняє всім вашим потребам та знімає з вас «головний біль» щось десь шукати, у четвертих, і це мабуть один з самих головних аспектів — співвідношення «якість-ціна» добре здивують та наштовхнуть на природну думку: а може взяти два або навіть три якісних піджака від брендів BUGATTI, CARRERA та MARINA MILITARЕ, офіційним представником яких, вже на протязі багатьох років є компанія Del Garda.

Ми також нікого не здивуємо тим, що запропонуємо вам придбати піджак й через наш інтернет-магазин, у якому представлені найкращі моделі чоловічих піджаків, з нових колекцій вищеперелічених брендів ПРЕМІУМ класу. І ось, що цікаво. Компанія BUGATTI - це німецький бренд. А CARRERA та MARINA MILITARЕ — базуються в Італії. І вам, щоб придбати якісний піджак не тільки не треба їхати у ці країни, щоб купити одяг європейської якості від сучасних всесвітньовідомих брендів, ви можете, навіть проживаючи у Києві чи Одесі — купувати все тільки-но представлене у нових колекціях компаній, не виходячи з дому, просто сидячі на дивані чи попиваючи каву на затишній кухні. Самий чудовий відпочинок від справ, як підказують видатні вчені це — перемикання на інше. Тобто, ви мало того, що перемикнулися зі справ на наш інтернет магазин Del Garda, ви водночас оздивляєтеся увесь асортимент й так можете захопитися цією історією, що не помітите, як вже перейшли у інший розділ інтернет-магазину, наприклад у розділ «Чоловічі пальта» чи інший. Тепер уявіть себе в стильному, елегантному, новому піджаку, пошитому (на дотик і по показниках) з неймовірної тканини, оздобленому вишуканою фурнітурою, коли кожна маленька деталь органічно продовжує попередню, а всі вони поєднані енергією фахового дизайнера, який свої задумки повністю втілює у життя. Ви впевнені у собі. Ви прийшли на дуже важливі перемовини. Хвилини зависають у тиші, сьогодні потрібно підписати договір, який суттєво посприяє зростанню ваших прибутків. Цей проект повинен стартувати саме сьогодні. Ви повільно розстібуєте гудзики на вашому якісному піджаку (як і потребує етикет), сідаєте за стіл перемовин. Й помічаєте, що ваш майбутній діловий партнер роздивляється саме вашого якісного піджака, який ви напередодні придбали у мультибрендової компанії Del Garda.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.